Zajmujemy się diagnozą i usuwaniem awarii robotów przemysłowych wspierając w ten sposób utrzymanie ciągłości produkcji i sprawności maszyn. Dzięki specjalizacji w tej dziedzinie gwarantujemy skuteczność, kompleksowość i wysoki poziom usług. Przebieg i zakres wykonywanych prac, konsultujemy zawsze z klientem przed ich wykonaniem.

Naprawy robotów przemysłowych możemy przeprowadzać w naszym warsztacie lub bezpośrednio w siedzibach klientów, jeśli ta opcja jest dla nich dogodniejsza. W pierwszej kolejności pomagamy zdiagnozować, a następnie usunąć usterkę zdalnie, o ile jest to możliwe. W przypadkach, gdy konieczny jest przyjazd serwisanta i naprawa robotów na miejscu, uzgadniamy i planujemy wizytę w najbliższym możliwym terminie.

Nasza oferta dotyczy urządzeń największych na rynku producentów. Bez względu na to, czy będzie to naprawa robotów ABB, Kuka, Yaskawa-Motoman czy Hyundai, nasi specjaliści poradzą sobie z nią bez trudu. Dzięki temu z naszych usług mogą korzystać przedsiębiorstwa pracujące z urządzeniami różnych marek. Jest to dla nich duża oszczędność czasu i kosztów, a co najważniejsze zapobiega groźnym w skutkach przestojom w produkcji.

Wykonujemy również naprawy części do robotów przemysłowych, takich jak:

  • silniki,
  • okablowanie,
  • moduły elektroniki,
  • inne elementy mechaniczne i elektryczne.

Oprócz tego świadczymy również usługi planowanego serwisu robotów przemysłowych i przeglądów okresowych robotów. W przypadku jakichkolwiek problemów z robotami przemysłowymi skontaktuj się z nami za pośrednictwem numeru stacjonarnego lub przez formularz kontaktowy. Wspieramy kompleksowo robotyzację procesów produkcyjnych!