Utrzymanie ciągłości produkcji jest kluczowe. Najczęściej nie możesz po prostu pozwolić sobie na zatrzymanie maszyn i linii produkcyjnych z powodu nieprzewidzianych awarii.
Oczywiste straty finansowe, wstrzymanie produkcji, brak możliwości realizacji zaplanowanego zamówienia — to problemy, z którymi nikt nie chce się spotkać.
Nie wszystkie awarie da się przewidzieć. W sytuacji kryzysowej dobrze jest mieć sprawdzonego partnera, który pomoże Ci szybko i sprawnie usunąć problem i przywrócić działanie maszyn.

Zajmujemy się diagnozą, usuwaniem awarii i serwisem robotów przemysłowych, wspierając w ten sposób utrzymanie ciągłości produkcji i sprawności maszyn. Dzięki specjalizacji w tej dziedzinie gwarantujemy skuteczność, kompleksowość i wysoki poziom usług. Przebieg i zakres wykonywanych prac, skonsultujemy zawsze z Tobą przed ich wykonaniem.

Naprawy robotów przemysłowych możemy przeprowadzać w Twojej firmie lub w naszym warsztacie. W pierwszej kolejności próbujemy zdalnie zdiagnozować, a następnie usunąć usterkę, o ile jest to możliwe. Jeśli potrzebny jest pilny przyjazd naszego serwisanta — to zaplanujemy wizytę najszybciej, jak się da.

Ogromne doświadczenie zdobyte w serwisach robotyki topowych producentów, w pracy w utrzymaniu ruchu i przy projektach wdrożeń maszyn i linii przemysłowych umożliwia nam szybką i sprawną diagnozę awarii i szybką naprawę robotów.

Zdarza się, że podczas usuwania awarii — konieczna jest wymiana drogich części zamiennych.
Staramy się utrzymywać stan magazynowy najczęściej psujących się podzespołów, ale od innych serwisów odróżniamy się tym, że oprócz bardzo drogich oryginalnych części, możemy poszukać dla Ciebie części używanych, regenerowanych i zamienników. Wiele podzespołów możemy naprawić i zregenerować.

Prowadzimy:

  • serwis robotów ABB,
  • serwis robotów Kuka,
  • serwis robotów Yaskawa, Motoman,
  • serwis robotów Hyundai, Hyulim i Fuji.

Jeśli masz problem z robotem wyprodukowanym przez któregokolwiek z tych producentów - skontaktuj się z nami.

Możemy zapewnić również okresowy przegląd robotów. Robotyzacja procesów produkcyjnych i utrzymanie ich ciągłości, nie jest możliwe bez sprawdzonego wsparcia technicznego. Specjalizacja i duże doświadczenie firmy Pan Robot w tej dziedzinie gwarantuje wysoki poziom usług.