• Telefon: +48 61 111 0024

Programowanie

Programowanie robotów i symulacje


Podczas pracy przy wielu zróżnicowanych projektach zdobyliśmy obszerne doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych. Wykonujemy od podstaw dedykowane oprogramowanie dla robotów pracujących na liniach i w stanowiskach zrobotyzowanych.

Przed rozpoczęciem prac, już na etapie przygotowania projektu możemy wykonać layout stanowiska w formacie 3D, lub w formie wirtualnej stacji. Wykonujemy również symulacje pracy stanowisk zrobotyzowanych, włącznie z generowaniem i operowaniem z detalami w ruchomej symulacji 3D i pełnym odwzorowaniem cyklu robotów. Za pomocą tych narzędzi możemy przed budową stanowiska, sprawdzić rozkład elementów stacji, zasięg, kolizyjność, a także przetestować czas cyklu i produktywność robota.

Pomagamy integratorom i klientom w doborze odpowiednich rozwiązań i wspieramy na każdym etapie realizacji projektu – od sprawdzenia założeń technicznych, poprzez przygotowanie layoutu, symulacji i oprogramowanie robotów, aż po wsparcie podczas testów produkcyjnych i odbioru maszyn.

Programujemy roboty ABB, Kuka, Fanuc, Toshiba Machine i Aubo Robotics.


Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 111 0024