Roboty przemysłowe

Roboty przemysłowe są poddawane ciężkiej próbie i nie mogą zawieść Cię, wtedy kiedy muszą pracować.
Koreańska i japońska jakość, jaką mają roboty przemysłowe Hyudai, roboty Fuji i roboty Hyulim pozwala na wykorzystanie ich w najtrudniejszych i najbardziej wymagających aplikacjach. Duże znaczenie ma też obszerny zakres modelowy — od małych i kompaktowych robotów SCARA i 6-osiowych, aż do najsilniejszych mających nawet 600 kg udźwigu kolosów.

Jako dystrybutor robotów przemysłowych, mamy w naszej ofercie wszelkie ich rodzaje, ale też sporo dodatkowego osprzętu i urządzeń.


Hyundai Robotics to wielka marka i duży gracz w świecie robotyki, posiadający rozbudowane portfolio robotów 6 osiowych, dostępnych w atrakcyjnych cenach. Roboty do spawania, zgrzewania, do handlingu, kompaktowe, kolaboratywne, duże, małe, a w przyszłości nawet roboty transportowe. To wszystko można znaleźć u nas w ofercie robotów Hyundai Robotics.


Roboty Hyundai są też dostępne z wieloma rodzajami dodatkowego osprzętu, mamy w naszej ofercie pozycjonery spawalnicze Hyundai, tory jezdne, stoły obrotowe, karty wejść/wyjść, magistrale przemysłowe i karty rozszerzeń do obsługi zaawansowanych procesów produkcyjnych. Jeśli chcesz samodzielnie zbudować manipulatory przemysłowe, pozycjonery lub stoły współpracujące z naszym robotem, to możemy dopasować dla Ciebie odpowiedni silnik Hyundai Robotics o dużej, lub małej mocy, z całym osprzętem, który będzie sterowany ze zintegrowanego kontrolera. Możesz zbudować dowolny pozycjoner na bazie naszych urządzeń, a każda z osi może pracować harmonicznie z robotem. Kontrolery Hyundai Hi5a-S obsługują nawet do 12 osi dodatkowych, oprócz samego robota.


Roboty Hyundai to świetny stosunek ceny do jakości i intuicyjna obsługa, a przede wszystkim ogromna oferta robotów, napędów i dodatkowego osprzętu, który pozwoli Ci zbudować nawet najbardziej zaawansowane stanowisko lub linię produkcyjną.


Fuji Robotics to klasyka robotów paletyzujących, maszyny udoskonalane od pokoleń i zoptymalizowane do jednego procesu. Niezniszczalne roboty Fuji są proste i wieczne.


Gotowe zestawy do paletyzacji — robot z chwytakiem przystosowanym do worków, kartonów, butelek lub innych produktów, do tego podajnik rolkowy dostosowany do chwytaka Fuji to prawie gotowe stanowisko do paletyzacji. Możesz je rozszerzać dalej o dowolne urządzenia i sprzęt, ponieważ robot jest wyposażony we wbudowany sterownik PLC z dużą kartą wejść/wyjść do obsługi automatyki zewnętrznej.


Roboty Fuji są proste, niesamowicie szybkie i niezniszczalne — najlepsze możliwe połączenie dla robota dedykowanego do paletyzacji.


Dopełnieniem naszej oferty jest Hyulim Robot, czyli koreańskie roboty przemysłowe SCARA, liniowe, kartezjańskie i desktopowe.
Specjalistyczne i precyzyjne urządzenia są dostępne z tym samym kontrolerem UNICON, co jeszcze bardziej ułatwia ich wdrażanie.


Atrakcyjna cena, prostota obsługi i zunifikowany system to cechy szczególne robotów Hyulim. Wysoka jakość wykonania i nowoczesny wygląd idą w parze z ich użytecznością.


Nie ma jednego modelu, który nadaje się do wszystkiego, dlatego możliwość wyboru i duża ilość opcji są kluczowe podczas wyceny i przygotowywania projektu. Obojętnie jakiego robota potrzebujesz, zawsze pomożemy Ci wybrać takiego, który najlepiej spełni Twoje wymagania i sprawdzi się w Twoim projekcie.


Mamy w ofercie m.in.: roboty przegubowe, handlingowe, produkcyjne, spawalnicze oraz inne manipulatory i roboty przemysłowe. Duży wybór urządzeń uzupełniamy usługami: przeglądu robotów oraz serwisu robotów przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 111 0024