Roboty przemysłowe

Roboty przemysłowe są poddawane ciężkiej próbie i nie mogą zawieść Cię wtedy kiedy muszą pracować.
Koreańska i japońska jakość robotów Hyudai, Hyulim i Fuji pozwala na wykorzystanie tych robotów w najtrudniejszych i najbardziej wymagających aplikacjach.

Duże znaczenie ma też obszerny zakres modelowy - od małych i kompaktowych robotów SCARA i 6-osiowych, aż do najsilniejszych mających nawet 600 kg udźwigu kolosów.
Mamy w naszej ofercie wszelkie rodzaje robotów przemysłowych, ale też sporo dodatkowego osprzętu i urządzeń.


Roboty Hyundai Robotics

Hyundai Robotics to wielka marka i duży gracz w świecie robotyki, posiadający rozbudowane portfolio robotów 6 osiowych, dostępnych w atrakcyjnych cenach.
Roboty do spawania, zgrzewania, do handlingu, kompaktowe, kolaboratywne, duże, małe, a w przyszłości nawet roboty transportowe. To wszystko można znaleźć u nas w ofercie robotów Hyundai Robotics.
Roboty Hyundai są też dostępne z wieloma rodzajami dodatkowego osprzętu, mamy w naszej ofercie pozycjonery spawalnicze Hyundai, tory jezdne, stoły obrotowe, karty wejść/wyjść, magistrale przemysłowe i karty rozszerzeń do obsługi zaawansowanych procesów produkcyjnych. Jeśli chcesz samodzielnie zbudować manipulator, pozycjoner lub stół współpracujący z naszym robotem, to możemy dopasować dla Ciebie odpowiedni silnik Hyundai Robotics o dużej, lub małej mocy, z całym osprzętem, który będzie sterowany ze zintegrowanego kontrolera. Możesz zbudować dowolny pozycjoner na bazie naszych urządzeń, a każda z osi może pracować harmonicznie z robotem. Kontrolery Hyundai Hi5a-S obsługują nawet do 12 osi dodatkowych, oprócz samego robota.
Roboty Hyundai to świetny stosunek ceny do jakości i intuicyjna obsługa, a przede wszystkim ogromna oferta robotów, napędów i dodatkowego osprzętu, który pozwoli Ci zbudować nawet najbardziej zaawansowane stanowowisko lub linię produkcyjną.


Roboty Fuji Robotics

Fuji Robotics to klasyka robotów paletyzujących, maszyny udoskonalane od pokoleń i zoptymalizowane do jednego procesu. Niezniszczalne roboty Fuji są proste i wieczne.
Gotowe zestawy do paletyzacji - robot z chwytakiem przystosowanym do worków, kartonów, butelek lub innych produktów, do tego podajnik rolkowy dostosowany do chwytaka Fuji to prawie gotowe stanowisko do paletyzacji.
Możesz je rozszerzać dalej o dowolne urządzenia i sprzęt, ponieważ robot jest wyposażony we wbudowany sterownik PLC z dużą kartą wejść/wyjść do obsługi automatyki zewnętrznej.
Roboty Fuji są proste, niesamowicie szybkie i niezniszczalne - najlepsze możliwe połączenie dla robota dedykowanego do paletyzacji.


Roboty Hyulim Robot

Dopełnieniem naszej oferty jest Hyulim Robot, czyli koreańskie roboty przemysłowe SCARA, liniowe, kartezjańskie i desktopowe.
Specjalistyczne i precyzyjne urządzenia są dostępne z tym samym kontrolerem UNICON co jeszcze bardziej ułatwia ich wdrażanie.
Atrakcyjna cena, prostota obsługi i zunifikowany system to cechy szczególne robotów Hyulim. Wysoka jakość wykonania i nowoczesny wygląd idą w parze z ich użytecznością.


Nie ma jednego modelu, który nadaje się do wszystkiego.
Dlatego możliwość wyboru i duża ilość opcji są kluczowe podczas wyceny i przygotowywania projektu.

Obojętnie jakiego robota potrzebujesz, zawsze pomożemy Ci wybrać takiego, który najlepiej spełni Twoje wymagania i sprawdzi się w Twoim projekcie.

Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 111 0024