Serwis robotów przemysłowych

Serwis robotów przemysłowych to główny obszar naszej działalności. Zajmujemy się zarówno naprawami robotów przemysłowych, regeneracją części, a także usługami konserwacyjnymi, takimi jak kompleksowe remonty i przeglądy okresowe robotów. Naszą specjalnością są urządzenia czołowych producentów, prowadzimy serwis robotów: ABB, KUKA, Hyundai, Yaskawa-Motoman i Fuji. Zapraszamy do współpracy!


Profesjonalny serwis robotów przemysłowych


Utrzymanie ciągłości produkcji i robotyzacja nie byłaby możliwa bez pewnego i sprawdzonego serwisu. Specjalizacja i duże doświadczenie firmy Pan Robot w robotyce przemysłowej gwarantuje wysoki poziom usług. Nasze działania są kompleksowe i obejmują:


  • wsparcie techniczne i usuwanie awarii,
  • przeglądy okresowe robotów przemysłowych,
  • remonty i renowacje robotów przemysłowych,
  • naprawę elektroniki przemysłowej i części do robotów,
  • umowy serwisowe ze wsparciem Hot-Line i szybkim czasem reakcji.

Naprawy robotów przemysłowych możemy wykonywać w naszym warsztacie, a także bezpośrednio w Twoim zakładzie produkcyjnym. Termin wizyty serwisanta planujemy w dogodnym i najszybszym z możliwych terminie. Tam, gdzie jest to możliwe — dokonujemy zdalnego diagnozowania i usuwania awarii. Zakres wykonywanych prac serwisowych zawsze uzgodnimy i dopasujemy do Twoich potrzeb.


Kompleksowe usługi serwisu robotów


Jeśli stosujesz w swojej firmie roboty różnych producentów, to z pewnością docenisz nasze kompleksowe usługi. Oprócz standardowych parametrów takich jak udźwig, zasięg i ilość osi — roboty różnych producentów znaczni różnią się od siebie budową, interfejsem, językiem programowania i budową elektryczną.


Serwis robotów ABB

Prowadzimy serwis robotów ABB, więc szczególną uwagę poświęcamy dbałości o odpowiednią jakość i poziom mediów smarnych stosowanych w tych robotach. Zaniedbania i unikanie regularnego serwisu mogą doprowadzić do wielu problemów. Znamy roboty ABB na wylot. Szybka i precyzyjna diagnoza awarii jest możliwa dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych pracowników i zrozumieniu budowy i zasad działania tych robotów. Podczas serwisu robotów ABB okazuje się, że wiele części zamiennych może zostać naprawionych lub można dobrać korzystniejsze cenowo zamienniki. Sami produkujemy niektóre części eksploatacyjne, a naprawy silników i komputerów do tych robotów to nasze standardowe prace.

Serwis robotów Kuka

Serwis robotów Kuka to od wielu lat bardzo istotna część naszej działalności. Znamy te roboty dobrze. W ich przypadku regularny serwis jest wymagany, by zabezpieczyć się przed niespodziewanymi usterkami, wyciekami lub uszkodzeniami mechanicznymi. Zalecamy rozpoczęcie opieki serwisowej od razu po wdrożeniu robotów w Twojej firmie. Niektóre problemy możemy wykryć szybciej - zanim doprowadzą do poważnych uszkodzeń.

Nawet jeśli w Twojej firmie są wykorzystywane roboty Kuka z poprzednich generacji i odczuwasz już problemy z dostępnością części zamiennych i wsparcia technicznego - skontaktuj się z nami. W wielu przypadkach jest możliwa wymiana podzespołów na nowsze, a także naprawienie części, które już od dawna nie są dostępne w sprzedaży.

Serwis robotów Yaskawa, Motoman

Zapewniamy też serwis robotów Yaskawa i serwis robotów Motoman. W tym przypadku możemy Ci pomóc - świadcząc konkurencyjne cenowo usługi serwisowe. Bardzo ważne jest regularne wykonywanie przeglądów okresowych robotów i wymiana mediów smarnych - zgodnie z zalecanym w dokumentacji interwałem, a nawet częściej, jeśli robot pracuje w ciężkich warunkach lub jest mocno eksploatowany. Dbałość o stan smarów, który ma ogromny wpływ na kondycję przekładni, to kluczowa sprawa w przypadku robotów Yaskawa, Motoman. Regularne przeglądy okresowe robotów i wymiany smarów pozwolą Ci uniknąć kosztownych napraw i zakupu drogich części zamiennych.

Serwis robotów Hyundai Robotics

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem robotów Hyundai Robotics w Polsce. Prowadzimy serwis robotów Hyundai w naszym kraju. Dbamy o roboty już od momentu dostarczenia ich do naszych klientów, zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Może okazać się, że w Twojej firmie są zainstalowane roboty Hyudai z innego źródła, być może sprowadzone z zagranicy razem z całą linią produkcyjną. Jako autoryzowany dystrybutor i serwis - zapewnimy Ci wsparcie techniczne, szkolenia i serwis tych robotów. Skontaktuj się z nami jeśli szukasz wsparcia serwisowego, części zamiennych lub chcesz powiększyć swój park maszynowy o kolejne roboty.

Serwis robotów Hyulim

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem koreańskich robotów Hyulim Robot. Prowadzimy serwis robotów Hyulim w Polsce. Jeśli Twoja firma wykorzystuje roboty Hyulim - skontaktuj się z nami, na pewno będziemy mogli Ci pomóc i zapewnić wsparcie.

Serwis robotów Fuji

Zajmujemy się dystrybucją robotów Fuji w Polsce. Jeśli potrzebujesz wspracia w obsłudze, szkoleniu lub w programowaniu tych robotów - skontaktuj się z nami. Wykonujemy również serwis robotów Fuji i prace konserwacyjne. Jesteśmy pewni, że nie będziesz potrzebował naszej pomocy przy naprawach i awariach robotów Fuji - przecież te roboty nigdy się nie psują!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie robotów ABB, Kuka, Yaskawa-Motoman i innych. Jesteśmy oficjalnym serwisem robotów przemysłowych Hyundai Robotics, robotów Hyulim Robot oraz robotów paletyzujących Fuji Robotics. Nasze ceny są konkurencyjne. Podczas świadczenia usług kierujemy się własnym wysokim standardem obsługi, który wypracowaliśmy na podstawie doświadczenia i najlepszych praktyk spotykanych w serwisach maszyn i urządzeń przemysłowych.


Współpracując z nami — możesz mieć pewność, że niezależnie od marki serwisowanego robota — zawsze zapewnimy Ci taką samą — wysoką jakość usług. Pan Robot to doświadczeni serwisanci, z których usług warto skorzystać!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 111 0024