Serwis robotów przemysłowych

Serwis robotów przemysłowych to główny obszar naszej działalności. Zajmujemy się zarówno naprawami robotów przemysłowych, regeneracją części, a także usługami konserwacyjnymi, takimi jak kompleksowe remonty i przeglądy okresowe robotów. Naszą specjalnością są urządzenia czołowych producentów, prowadzimy serwis robotów: ABB, KUKA, Hyundai, Yaskawa-Motoman i Fuji. Zapraszamy do współpracy!


Profesjonalny serwis robotów przemysłowych


Robotyzacja procesów produkcyjnych nie byłaby możliwa bez pewnego i sprawdzonego serwisu. Specjalizacja i duże doświadczenie firmy Pan Robot w tej dziedzinie gwarantuje wysoki poziom usług. Nasze działania są kompleksowe i obejmują:


  • - wsparcie techniczne i usuwanie awarii,
  • - przeglądy okresowe,
  • - remonty robotów,
  • - naprawę oraz produkcję części zamiennych,
  • - umowy serwisowe.

Naprawy robotów przemysłowych możemy wykonywać w naszym warsztacie, a także bezpośrednio w Twoim zakładzie produkcyjnym. Termin wizyty serwisanta planujemy w dogodnym i najszybszym z możliwych terminie. Tam, gdzie jest to możliwe — dokonujemy zdalnego diagnozowania i usuwania awarii. Zakres wykonywanych prac serwisowych zawsze uzgodnimy i dopasujemy do Twoich potrzeb. Dzięki temu, że prowadzimy serwis robotów głównych producentów — możemy obsługiwać firmy stosujące urządzenia wielu czołowych producentów. Takie kompleksowe podejście pozwoli Ci na oszczędność czasu i pieniędzy.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie robotów ABB, Kuka, Yaskawa-Motoman, Fuji i wielu innych. Jesteśmy oficjalnym serwisem robotów przemysłowych Hyundai Robotics oraz robotów paletyzujących Fuji Robotics. Nasze ceny są konkurencyjne. Podczas świadczenia usług kierujemy się własnym wysokim standardem obsługi, który wypracowaliśmy na podstawie doświadczenia i najlepszych praktyk spotykanych w serwisach maszyn i urządzeń przemysłowych. Pan Robot to doświadczeni serwisanci, z których usług warto skorzystać!

Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 111 0024