O nas

Pan Robot

Pan Robot Sp. z o.o.


Firma Pan Robot powstała w 2017 roku w Poznaniu jako firma Pan Robot Robotyka dla Przemysłu. Od początku istnienia, naszym celem było świadczenie usług o wysokiej jakości i zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego w zakresie robotyki. Dzięki dużemu doświadczeniu i dbałości o potrzeby klientów - z roku na rok, coraz więcej firm z branży wytwórczej obdarzało nas zaufaniem i powierzało nam dbanie o swoje parki maszynowe.

W 2019 roku przekształciliśmy się w spółkę o nazwie Pan Robot Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością.

W grudniu 2020 roku nawiązaliśmy współpracę z Hyundai Robotics i zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem robotów przemysłowych Hyundai w Polsce.

W związku z prowadzoną działalnością serwisową – otworzyliśmy serwis automatyki przemysłowej i silników elektrycznych. Od wielu lat z powodzeniem wykonujemy naprawy drogich podzespołów elektronicznych, panelu sterujących, a przede wszystkim silników elektrycznych z układami pomiarowymi stosowanymi w robotach przemysłowych. Zajmujemy się również produkcją układów elektronicznych, które są już niedostępne w sprzedaży.

W 2022 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem robotów usługowych.

W roku 2022 dodaliśmy do naszej oferty roboty Hyulim robot i systemy paletyzujące Fuji Robotics.

Od lat 2022-23 z powodzeniem realizujemy projekty budowy robotów prototypowych do zastosowań nieprzemysłowych, a także projekty budowy i przebudowy przemysłowych stanowisk zrobotyzowanych. Zajmujemy się również produkcją dedykowanej elektroniki – współpracujemy zarówno ze Start-Upami tworzącymi nowe produkty a także z firmami produkcyjnymi i z branży produkcji maszyn.

Obecnie nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, posiadających znakomite umiejętności techniczne w zakresie robotyki – programowania, napraw mechanicznych, elektrycznych, konserwacji i wdrożeń. Nasi serwisanci obsługują firmy, ulokowane na terenie całej Polski, a także za granicą.

Świadczymy usługi związane przede wszystkim z serwisem robotów przemysłowych, programowaniem robotów, naprawą i produkcją części zamiennych, szkoleniami w zakresie robotyki, a także budową i wdrażaniem robotów, elektroniki i stanowisk zrobotyzowanych. Jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem robotów Hyundai Robotics w Polsce. Do szczegółów dotyczących naszej oferty zapraszamy na dedykowane podstrony.

Zapraszamy do współpracy!

2023

event-img


2021

event-img

event-img

2020

event-img

Masz pytania? Zadzwoń: +48 61 111 0024