Wykonujemy dokładne i profesjonalne przeglądy okresowe i konserwacje robotów przemysłowych.

Roboty przemysłowe są przystosowane do wytężonej pracy i warunków panujących w zakładach produkcyjnych. Mimo to, zaniedbywanie konserwacji, odwlekanie wymian oleju, lub smaru – może doprowadzić do przyspieszonego zużycia, lub nawet uszkodzenia elementów mechanicznych manipulatora.

Regularne przeglądy, połączone z wymianą części i materiałów eksploatacyjnych, analizą zużycia i analizą cyklu pracy pozwalają w porę wyeliminować potencjalne zagrożenia i znacznie zmniejszają ryzyko awarii.

Przeprowadzamy przeglądy okresowe robotów ABB, Kuka, Yaskawa-Motoman i Hyundai. Oprócz standardowych czynności przewidzianych przez producenta, wykonujemy dodatkowe punkty kontrolne i zaawansowaną diagnostykę.

Po przeglądzie, przygotowujemy obszerny protokół serwisowy, zawierający dokumentację fotograficzną, szczegółowy opis wykonanych czynności i opis stanu technicznego.

Serwis wykonywany przez naszą firmę, jest znakomitym sposobem, by przedłużyć żywotność robotów przemysłowych wykorzystywanych w Twojej firmie i zmniejszyć ryzyko zatrzymań, lub awarii.